Tüm Ürünlerde %5 EFT/Havale İndirimi ÜCRETSİZ KARGO ve KAPIDA ÖDEME -

Teslimat Kargo

TESLİMAT ŞARTLARI

Etiketler:Plaket

- Sevkiyatlarımız anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerince ( Yurtiçi Kargo )Türkiye'nin her bölgesine yapılmaktadır.

 

- Siparişleriniz sizin isteğinize bağlı olarak, adrese teslim ve şubeden alım şeklinde gerçekleşebilir.

 

- isimlikdeposu.com'da bir siparişte alacağınız tüm ürünler için kargolar ücretsizdir.

 

- Ürünleriniz Yurtiçi kargoya teslim edildikten sonra,adres bilgilerinizle birlikte girmiş olduğunuz e-mail adresinize bir barkod numarası gönderilecektir.

 

- Siparişinizin size ulaşma süresi bulunduğunuz yere göre 1 veya 2 gündür. Türkiyenin her yerine en geç üç iş günü içerisinde teslimatı yapılır. Yurtiçi kargonuz size en geç 3 gün içerisinde ulaşacaktır. ( Mobil ( kırsal ) bölgeler için teslimat süresi uzayabilir. )

 

- Ürünleriniz tedarik edildikçe bekletilmeden kargoya verilir.   

      

- www.isimlikdeposu.com'dan vermiş olduğunuz son siparişin durumunu (kargoya verilip verilmediğini) ve geçmiş siparişlerinizi  "Sipariş Takibi" bölümünden görebilirsiniz.


- Baskılı Ürünlerde İade yoktur.
 

- Adresinize gönderilen siparişinizi teslim aldıktan sonra kontrol ediniz. Eğer ürün/ürünler hasarlı ise faturanızın arkasındaki iade formunu doldurarak iade adresine ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

 

- Satış Sözleşmesi,malın teslimine ilişkin kargo ihtilaflarında Türk Kanunları ve düzenlemeleri hem alıcı hem de satıcı tarafından kabul edilmiştir. Satış nedeniyle doğan tüm ihtilaflarda UŞAK MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ yetkilidir.